Urząd Miasta i Gminy w Szczytnej

Delegacja rządowa w Gminie Szczytna: spotkania o oświacie i program ‘Edukacja z wojskiem’ w lokalnej szkole

Ocena 0/5

Monika Wielichowska Wicemarszałek Sejmu RP, Ministra Edukacji Barbara Nowacka , Dolnośląska Kurator Oświaty Ewa Skrzywanek oraz Michał Cisakowski – członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego – odwiedzili dziś Gminę Szczytna. W Urzędzie Miasta i Gminy odbyło się spotkanie gości z Krzysztof Żak - burmistrz Szczytnej oraz Sekretarz Gminy Anetą Sitarz, dotyczące spraw związanych z oświatą.
Następnie delegacja udała się do Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Szczytnej , gdzie wzięła udział w zajęciach z młodzieżą, realizowanych w ramach programu „Edukacja z wojskiem”. Program ten ma na celu wzmacnianie świadomości oraz praktycznych umiejętności uczniów zakresie reagowania na zagrożenia i poruszania się w świecie współczesnych informacji. Zajęcia prowadzone przez żołnierzy Wojska Polskiego odbyły się z udziałem nauczycieli pełniących opiekę nad uczniami.

 

1

 

2

 

3

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności