Urząd Miasta i Gminy w Szczytnej

Jubileusz 50 lecia pożycia małżeńskiego

Ocena 0/5

Miesiąc maj przyniósł Gminie Szczytna aż 3 przepiękne małżeńskie jubileusze.
06 oraz 09 maja br. Wojciech Zimoch w zastępstwie Burmistrza Szczytnej wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Kamilą Draczyńską gościli 3 pary  małżeńskie z terenu miasta i gminy Szczytna: Danutę i Edwarda Mularczyk ,  Genowefę i Jerzego Pietrasik oraz Lucynę i Kazimierza Wyspiańskich.
Z okazji 50 rocznicy ślubu nie szczędzono gratulacji oraz życzeń dalszych wspólnych lat w zdrowiu, szczęściu i miłości.      
Podczas uroczystości wręczone zostały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństwa oraz upominki z regionalnymi produktami.
Raz jeszcze serdeczne gratulacje i pomyślności na dalszej wspólnej drodze życia.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności