Urząd Miasta i Gminy w Szczytnej

Zdemolowany plac zabaw w Szczytnej. Czy ktoś widział wandali?

Ocena 0/5
Szanowni Mieszkańcy.
Z przykrością informujemy, że nowo wyremontowany plac zabaw w Szczytnej, tak długo wyczekiwany przez naszych najmłodszych mieszkańców został zdemolowany. Zdjęcia poniżej przedstawiają zniszczone/popisane elementy urządzeń zabawowych dla dzieci oraz poprzewracane barierki.
Dlaczego tak się dzieje i komu przeszkadzają odnowione miejsca w naszym mieście?
W związku z wydarzeniami Burmistrz Szczytnej Pan Marek Szpanier wyznaczył nagrodę w wysokości 5000 zł za pomoc w ustaleniu sprawców aktu wandalizmu.
Jeśli jednak okaże się, że sprawca bądź sprawcy dobrowolnie zgłoszą się do urzędu i wyrażą skruchę, to będą mieli szansę naprawy popełnionych przez siebie zniszczeń bez dalszych konsekwencji.
Jednocześnie informujemy, że cały remont placu zabaw jest sfinansowany z budżetu Gminy Szczytna, a to są nasze wspólne pieniądze.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności